Knihovna je zavřena

Ottahalové – příběh významné olomoucké rodiny a majitelů zámku v Náměšti na Hané

16. 4. 2024 17:00 - 18:30
Červený kostel

Členové holické rodiny Ottahalů se vypracovali z kovářů na obchodníky se železem a jsou zařazování mezi významné olomoucké rodiny, do dějin se zapsali i koupí zámku v Náměšti na Hané společně s tamním velkostatkem. Jak to bylo s jejich podnikáním? Proč o majetek přišli? Jaké jsou osudy potomků? To vše se dozvíte na přednášce Martina Kašpara. Vstup 70,-

Možnost rezervace předem.

 

 

 

 

V rámci přednášky Ottahalové – příběh významné olomoucké rodiny a majitelů zámku v Náměšti na Hané pořádané příspěvkovou organizací Vědecká knihovna v Olomouci budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvková organizace Vědecká knihovna v Olomouci nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.


Registrace

Za účelem povinného vykazování dat vůči Evropské komisi jsou VKOL v rámci projektu sbírány osobní údaje účastníků workshopů. Tyto údaje budou využívány pouze po dobu nezbytně nutnou v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679.