Knihovna je zavřena

Kanada – můj druhý domov

6. 10. 2021 17:00 - 19:00
sál volného výběru, Bezručova 2

Kanada je rozlohou druhá největší země světa. Na procestování celé země by člověk potřeboval několik životů. Cestovatel Tomáš Štěpán na přednášce rád předá svoje zkušenosti z procesu žádání o víza a hledání práce.
"Mé toulavé boty mě opět táhly za dobrodružstvím a proto jsem zamířil do skalnatých hor Alberty. Alberta´s Rockies jsou hotovým rájem pro horala a fotografa. Vykoupeme se v ledových jezerech, zavandrujeme v divokých horách a vylezeme ty nejkrásnější místní hory. Sjedeme divokou řeku na kajacích a strávíme nějaký čas v přírodních léčivých pramenech.
Podíváme se i do další provincie. Britská Kolumbie nabízí divoké hory a nespoutanou přírodu, která je domovem pro lelky, soby, losy, vlky, horské kozy, ovce, pumy a všemi respektované medvědy grizzly. Kanada je země možností a krás. Země, kde medvědi dávají dobrou noc," zve všechny zájemce Tomáš Štěpán na svou přednášku.

Doporučujeme rezervaci předem.

Vstup zdarma.

Prosíme návštěvníky, aby se při vstupu na přednášku prokázali potvrzením o negativním výsledku testu, prodělání nemoci covid-19 nebo ukončeném očkování dle platných předpisů. Současně je třeba používat během čtení respirátory.

Děkujeme za pochopení. 
 
V rámci akce Kanada – můj druhý domov pořádané příspěvkovou organizací Vědecká knhovna v Olomouci budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvková organizace Vědecká knhovna v Olomouci nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.