Knihovna je zavřena

Goudy – koncert

24. 7. 2024 18:00 - 19:00
Červený kostel

Koncert pouličního muzikanta, kterého jste mohli potkat při hraní v Olomouci, ale třeba i v anglickém Brightonu. Goudy tvoří instrumentální hudbu se zasněnými i rozvernými pasážemi, které vrství na sebe. Do jeho hudby se nesmazatelně otiskuje denní snění, dojmy z náhodných setkání a hovorů s přáteli i atmosféra severomoravského maloměsta. V Červeném kostele VKOL představí skladby z nově vydaného debutového alba Jedem! Přijďte se zaposlouchat do Goudyho melodií a nechat se unést do jiných sfér. Meditativní prožitek zaručen.

Vstup zdarma.

V rámci koncertu pořádaného příspěvkovou organizací Vědecká knihovna v Olomouci budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvková organizace Vědecká knihovna v Olomouci nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.


Registrace

Za účelem povinného vykazování dat vůči Evropské komisi jsou VKOL v rámci projektu sbírány osobní údaje účastníků workshopů. Tyto údaje budou využívány pouze po dobu nezbytně nutnou v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679.