Traffic analysis

Vědecká knihovna Olomouc
Vědecká knihovna Olomouc
Česky English Deutsch

Aktuality RF

 • Navýšili jsme kapacitu posledního ročníku rekvalifikačního kurzu, který se ještě bude konat za stávajících podmínek. Další informace a přihlášky naleznete zde.
 • Obec Rapotín byla oceněna v rámci soutěže Vesnice Olomouckého kraje roku 2016 za moderní knihovnické a informační služby. Gratulujeme!
 • Máte námět k uspořádání školení či ke zlepšení naší činnosti? Napište nám na lucie.rysnerovavkol.cz.
 • Uvažujete o změně automatizovaného knihovního systému? Věnujte výběru dostatek času a zjistěte si patřičné informace. Informace o jednotlivých dostupných systémech a obecná doporučení týkající se nejen uzavírání smluv naleznete zde.
 • V Knihovně města Olomouce a v Městské knihovně Šumperk nově vznikla regionální centra zahraniční literatury. Mají k dispozici cizojazyčnou zahraničí literaturu k zapůjčení i ostatním knihovnám v kraji (cizojazyčná beletrie, populárně naučná literatura, jazykové příručky a slovníky).
 • K dispozici je nová norma k výstavbě nových a k rekonstrukci stávajících knihoven ISO/TR 11219 Informace a dokumentace - Kvalitativní podmínky a základní statistika pro budovy knihoven - Plocha, funkčnost a design. Normu lze zakoupit u vydavatele nebo je k nahlédnutí v naší knihovně.
 • Byla zveřejněna Zpráva o výkonu regionálních funkcí v Olomouckém kraji za rok 2015. Ke stažení zde.
 • POZOR! Od 1. 12. 2015 se prosím hlaste na vzdělávání jen pomocí elektronického formuláře u dané vzdělávací aktivity. Přihlášky e-mailem už nebudeme nadále akceptovat. Děkujeme za pochopení.
 • Knihovnické profese v Národní soustavě povolání a v Národní soustavě kvalifikací - více informací zde.
 • Poskytujete-li v knihovně kopírování za úplatu, je nutné odvádět poplatky agentuře DILIA. Více informací naleznete zde.
 • DOPORUČUJEME: MZK vydala Praktického rádce pro knihovníky veřejných knihoven. Volně ke stažení zde.
 • Aktuální nabídka v oblasti vzdělávání knihovníků.

 


 

­

­ klikací mapa Olomouckého kraje­Okres Prostějov Okres Přerov Okres Olomouc Okres Šumperk Okres Jeseník veřejné knihovny okresu Jeseník
veřejné knihovny okresu Šumperk
veřejné knihovny okresu Olomouc
veřejné knihovny okresu Prostějov
veřejné knihovny okresu Přerov

specializované knihovny okresu Jeseník
specializované knihovny okresu Šumperk
specializované knihovny okresu Olomouc
specializované knihovny okresu Prostějov
specializované knihovny okresu Přerov
 
­
­

 

 

­

 

Aktualizováno: 30.06.2016Bookmark and Share
Redaktor: Lucie Rysnerová
Pošli e-mailem
Trvalý odkaz


Vědecká knihovna Olomouc, ­ ­­­­­­­ ­Bezručova 659/2 ­Olomouc 9, 779 11­­­ tel.  +420-585 205 300 e-mail: vkol@vkol.cz   Po - Pá 8:30 - 19:00 So 9:00 - 13:00* Ne zavřeno     28.9. zavřeno - státní svátek     *studovna vázaných novin a úsek MVS jsou v sobotu zavřeny ID datové schránky­­: yswjrie
Vědecká knihovna v Olomouci je příspěvkovou organizací zřízenou a financovanou Olomouckým krajem
Tvorba www stránek © Winternet 2008 - 2016
Aktualizováno: 27.09.2016 08:39
TOPlist