Traffic analysis

Vědecká knihovna Olomouc
Vědecká knihovna Olomouc
Česky English Deutsch

Kalendář akcí

Výstava organizace Člověk v tísni, o.p.s.

Typ akce: akce pro veřejnost
Místo konání: Galerie Biblio, Bezručova 2
Rozsah: 5. 6. – 30. 8. 2018
Max. počet účastníků: neomezeno | Akce bez přihlášky

Popis:

Výstava organizace Člověk v tísni, o.p.s.

Zveme vás na výstavu fotografií, které vznikly během čtvrtstoletí činnosti Člověk v tísni, o.p.s. doma i v zahraničí. Vernisáž výstavy proběhne 5. 6. 2018 od 17 hodin v Galerii Biblio, Bezručova 2, za přítomnosti ředitelky olomoucké pobočky, jež bude připravena zodpovědět vaše dotazy ohledně působení organizace v Olomouckém kraji.

Člověk v tísni, o.p.s je nevládní nezisková organizace vycházející z myšlenek humanismu, svobody, rovnosti a solidarity. Společnost vznikla v roce 1992 v okruhu válečných zpravodajů a novinářů, kterým už nestačilo jen přivážet ze zahraničních cest informace o probíhajících válkách a začali do oblastí konfliktů vyvážet pomoc. Postupně se etablovala jako profesionální humanitární organizace s cílem pomáhat v krizových oblastech a podporovat respektování lidských práv ve světě. Během dvaceti pěti let své existence se stala jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Začala se také věnovat oblasti vzdělávání a pomáhat lidem žijícím v sociálním vyloučení.

Člověk v tísni, o.p.s. je členem Alliance 2015, strategické sítě sedmi evropských nevládních organizací aktivních v oblasti humanitární pomoci a rozvojových projektů. Tato spolupráce zvyšuje efektivitu jak práce v cílových zemích, tak kampaní ovlivňujících postoje politické reprezentace i široké veřejnosti v Evropě.

Vstup na akci je zdarma.

V rámci akce Výstava organizace Člověk v tísni, o.p.s. pořádané příspěvkovou organizací Vědecká knihovna v Olomouci budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvková organizace Vědecká knihovna v Olomouci nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.Počet přihlášených účastníků: 0

<< Zpět na kalendář akcí

Vědecká knihovna Olomouc, ­ ­­­­­­­ ­Bezručova 659/2 ­Olomouc 9, 779 11­­­ tel.  +420-585 205 300 e-mail: vkol@vkol.cz   Otevírací doba: Po - Pá 8:30 - 19:00 So 9:00 - 13:00* Ne zavřeno   *MVS a studovna vázaných novin - zavřeno     ID datové schránky­­: yswjrie
Vědecká knihovna v Olomouci je příspěvkovou organizací zřízenou a financovanou Olomouckým krajem
Tvorba www stránek © Winternet 2008 - 2019
Aktualizováno: 15.02.2019 14:52
TOPlist