Traffic analysis

Vědecká knihovna Olomouc
Vědecká knihovna Olomouc
Česky English Deutsch

Kalendář akcí

Indie - divoká a nespoutaná

Konání od: 28.02.2018 17:00, do: 28.02.2018 19:00
Typ akce: akce pro veřejnost
Max. počet účastníků: 45 | Akce je již plně obsazena
Pozvánka:  indie.pdf

Popis:

Jedna z nejlidnatějších zemí této planety cestovateli Michalu Štěpánkovi doslova vyrazila dech. Je to pozoruhodný svět, kde platí jiné zákony, než na jaké jsme zvyklí. Všechny smysly jedou na plné obrátky… Nikde jinde nezažil tolik barev, vůní, pachů, dobrého jídla, všudypřítomných odpadků a chudoby. Prostřednictvím autentických fotografií nejprve na chvíli zůstaneme v hlavní metropoli, abychom vzápětí mohli uniknout do ticha majestátné Himálaje. Navštívíme také některá města a vrátíme se spolu prostřednictvím spousty zážitků zpět na ulici mezi místní lidi, jejichž naprostá bezprostřednost nepřestává fascinovat.

Michal Štěpánek je cestovatel, dobrodruh a věčný snílek. Aktuálně působí jako outdoorový průvodce jedné z cestovních kanceláří, což je práce ušitá jeho osobnosti na míru. Přednáší po celé ČR a přispívá do cestovatelských magazínů. Ve Vědecké knihovně v Olomouci přednášel s velkým úspěchem už v minulosti o Gruzii a Íránu. Více na FB profilu www.facebook.com/stepynacestach/

Vzhledem k omezené kapacitě sálu a vysoké návštěvnosti cestovatelských přednášek doporučujeme rezervaci místa předem prostřednictvím webového formuláře.

Vstup na akci je zdarma.