Traffic analysis

Vědecká knihovna Olomouc
Vědecká knihovna Olomouc
Česky English Deutsch

Kalendář akcí

Hříšně chutná Vídeň

Konání od: 27.11.2018 17:00, do: 27.11.2018 19:00
Typ akce: akce pro veřejnost
Místo konání: Bezručova 3 - přednáškový sál
Max. počet účastníků: neomezeno | Akce bez přihlášky

Popis:

Evropská metropole gastronomie? Pro mnohé jednoznačně Vídeň!

Schönbrunn, Schnitzel, pak Ringstrasse a muzea, káva a Sacher, Hofburg a nakonec Tafelspitz. Kulinářské speciality mají v itineráři každého vídeňského turisty stejně důležité místo jako památky.

Pavla Apostolaki vás tentokrát zavede do nejzajímavějších restaurací, kaváren či cukráren, představí vám nejlepší pochoutky a seznámí vás s gastronomickými zvyky Vídeňanů.

 

Pavla Apostolaki pracuje jako nezávislá novinářka. Cestuje po světě a píše články, se kterými se můžete pravidelně setkávat v časopise Lidé a Země, Xantypa, Žena a život, v magazínu Mladé Fronty Dnes Ona Dnes a v dalších novinách, časopisech a na internetových portálech. Pravidelně vystupuje v Českém rozhlase Dvojka, na Radiožurnálu a spolupracuje s Českou televizí. Poslední tři roky pracovně tráví mnoho času v Rakousku, kde poznává gastronomickou kulturu a kulinářské zvyky místních obyvatel.

Vstup je zdarma.

Akce je pořádána ve spolupráci s Europe Direct Olomouc a je realizována v rámci předsednictví Rakouska v Radě EU.

V rámci akce Hříšně chutná Vídeň pořádané příspěvkovou organizací Vědecká knihovna v Olomouci budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvková organizace Vědecká knihovna v Olomouci nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.Počet přihlášených účastníků: 0

<< Zpět na kalendář akcí

Vědecká knihovna Olomouc, ­ ­­­­­­­ ­Bezručova 659/2 ­Olomouc 9, 779 11­­­ tel.  +420-585 205 300 e-mail: vkol@vkol.cz   Otevírací doba: Po - Pá 8:30 - 19:00 So 9:00 - 13:00* Ne zavřeno   *MVS a studovna vázaných novin - zavřeno     ID datové schránky­­: yswjrie
Vědecká knihovna v Olomouci je příspěvkovou organizací zřízenou a financovanou Olomouckým krajem
Tvorba www stránek © Winternet 2008 - 2019
Aktualizováno: 19.09.2019 09:00
TOPlist