Traffic analysis

Vědecká knihovna Olomouc
Vědecká knihovna Olomouc
Česky English Deutsch

MÁTE RÁDI ZVÍŘATA?

Čtenáři dětského odd. MěK v Lipníku nad Bečvou

My, čtenáři dětského oddělení Městské knihovny v Lipníku nad Bečvou, ano. Nejen v knížkách a na obrázcích, ale i úplně živá. A proto jsme si nemohli nechat ujít výlet, který naše knihovna uspořádala k Mezinárodnímu dni dětí pro nejlepší čtenáře.

Ve středu 1. června jsme se vlakem vypravili do ZOO na Svatém Kopečku. Cestu jsme zvládli bez průšvihu, a tak jsme se mohli hned pustit mezi klece a výběhy se zvířátky. Celou ZOO jsme si mohli díky pěknému počasí prohlédnout i z velké výšky vyhlídkové věže. Ale tato návštěva nebyla jen tak obyčejná, a to proto, že vedení ZOO a Městský dům dětí v Olomouci pro nás připravil řadu soutěží. Tak například jsme rozeznávali zvířátka podle kůží, vyráběli dárečky z přírodních materiálů, hádali jsme, co nepatří do lesa. Za správné odpovědi či nejlepší výrobek jsme dostali pěkné ceny, které jsme si sami vybírali. A někteří z nás si odměn nesli domů opravdu hromadu.

Pěkné odpoledne uplynulo jako voda a my jsme se museli vypravit na zpáteční cestu. Únava sice trochu zmáhala, ale my jsme ji přemohli písničkou. A na nádraží v Lipníku jsme se pak loučili s tím, že se za rok společně někam vydáme.


TIRÁŽ: Knihovní obzor. Čtvrtletník Vědecké knihovny v Olomouci. Redakce: redakcevkol.cz. Registrace MK ČR E 6450. ISSN (elektronická verze) 1214-6498.

Aktualizováno: 09.01.2008
Redaktor: správce www stránek
Pošli e-mailem
Trvalý odkaz


Vědecká knihovna Olomouc, ­ ­­­­­­­ ­Bezručova 659/2 ­Olomouc 9, 779 11­­­ tel.  +420-585 205 300 e-mail: vkol@vkol.cz   Otevírací doba: Po - Pá 8:30 - 19:00 So 9:00 - 13:00* Ne zavřeno   *MVS a studovna vázaných novin - zavřeno   Prázdninová otevírací doba.   ID datové schránky­­: yswjrie
Vědecká knihovna v Olomouci je příspěvkovou organizací zřízenou a financovanou Olomouckým krajem
Tvorba www stránek © Winternet 2008 - 2019
Aktualizováno: 19.08.2019 09:32
TOPlist